Kolacja w ciemności – appassionata wyostrza zmysły.

26.01.2018 r. o godz. 18.00 i 20.00
149 zł/os.

26.01.2018 r. o godz. 18.00 i 20.00. Niesamowite wydarzenie! Wyobraź sobie jedzenie z zamkniętymi oczami i uczucie, kiedy nie wiesz co znajduje się na talerzu. To czas, kiedy wyostrzają się Twoje zmysły. Podczas kolacji w ciemności zabieramy naszych Gości w tajemniczą podróż do krainy nieodkrytych zmysłów smaku oraz zapachu.

Jak wygląda nasza uczta?
W trakcie całego wieczoru na sali znajduje się moderator, który w zupełnej ciemności poprowadzi Państwa do stolików, a następnie będzie towarzyszył podczas kolacji. Na zakończenie wydarzenia – już przy zapalonym świetle – Szef Kuchni prezentuje wszystkie serwowane podczas kolacji dania. Podczas tego niezwykłego wydarzenia jedyne na czym będą Państwo mogli polegać to dotyk, zapach i smak. Kolacja w Ciemności pozwoli państwu wyostrzyć zmysły i zintensyfikować doznania kulinarne.

Wydarzenie zostało podzielone na dwie sesje: pierwszą o godzinie 18:00 oraz drugą o godzinie 20.00. Każdorazowo w sesji może wziąć udział maksymalnie 20 osób, dlatego prosimy o dokonywanie wcześniejszej rezerwacji miejsc.

Cena: 149 zł/os.
Cena zawiera:
- Starter
- Przystawkę
- Danie główne
- Przed deser
- Deser
Każdy gość otrzymuje w cenie wodę oraz lampkę wina.

Rezerwacje przyjmujemy:
- telefonicznie: 505 795 196
elektronicznie: restauracja@appassionata.com.pl lub za pomocą formularza on-line
- osobiście: w Restauracji Appassionata

IV Wiedeński Bal Charytatywny

10 lutego 2018 r. godz. 20.00

Niesamowite wydarzenie kulturalno-muzyczne łączące cel charytatywny z przepiękną muzyką Wiednia. Artyści Wiener Solisten Orchester pod dyrekcją Piotra Gładkiego oczarują gości słynnymi walcami Straussa czy Lehara , utworami Pucciniego czy Bizeta  oraz ariami m.in. Rossiniego  w wykonaniu  Kateriny Hebelkovej.

Wydarzenie poprowadzą Tomasz Stockinger i Oskar Jasiński.

Licytacja przeprowadzona w trakcie balu przeznaczona będzie na rzecz fundacji GoodNetwork , wspierającej m.in. rozbudowę szkoły podstawowej w Koundandengu (Kamerun).

O stronę kulinarną w stylu austriackim  zatroszczą się niezastąpieni kucharze restauracji Appassionata.

Na gości czekają liczne atrakcje jak recital Tomasza Stockingera, występ „trzech tenorów”,  kadryl synchroniczny do muzyki na żywo w wykonaniu jeźdźców KJ Lider….

Bal zaczynamy 10 lutego 2018 roku godz. 20.00

1 2