Zaproś mamę na kolację

26 maja 2018

"Nie ma jak u mamy" – to niepodważalny argument w kwestiach kulinarnych rodzinnego domu. Jednak w tym szczególnym dniu, dedykowanym wszystkim Mamom, Restauracja Appassionata pragnie zaprosić na kolację, podczas której zaserwujemy letnie menu Szefa Kuchni. Ponadto czeka na Państwa profesjonalna sesja zdjęciowa i muzyka na żywo. Podaruj swojej Mamie czas, wyraź swą miłość i wdzięczność, by poczuła się wyjątkowo.

Już dzisiaj zarezerwuj stolik dla siebie i swojej Mamy!

Cichoń Dressage Pro Cup 2018

27 maja 2018, 8 lipca 2018, 22 lipca 2018

Zapraszamy serdecznie do udziału w Cichoń Dressage Pro Cup 2018 🏆 - cyklu zawodów ujeżdżeniowych rangi towarzyskiej i regionalnej, dedykowanych zarówno licencjonowanym zawodnikom jak i amatorom, chcącym spróbować swoich możliwości na czworoboku konkursowym ośrodka Cichoń Dressage 🐎 który w przeszłości stanowił arenę zmagań m.in. podczas eliminacji Pucharu Świata w Ujeżdżeniu, a w tym roku będzie gościć Mistrzostwa Polski w Ujeżdżeniu! 🌟

Restauracja Appassionata zadba o kulinarną stronę wydarzenia!
Zapraszamy!

Akademickie Mistrzostwa Polski w Jeździectwie

od 30 maja do 3 czerwca 2018 r.

Akademickie Mistrzostwa Polski w Jeździectwie cieszą się od lat bardzo dużym zainteresowaniem, zarówno ze strony zawodników jak i publiczności. W zawodach udział biorą profesjonalni zawodnicy, a także amatorzy, a więc osoby, które na co dzień nie uczestniczą we współzawodnictwie sportowym. Restauracja Appassionata wraz z Cichoń Dressage zaprasza na emocjonujące wydarzenie, podczas którego kunszt jazdy konnej współgra z kulinarną poezją smaku.