Duet akustyczny Piotr i Wojtek Cugowscy; gość specjalny: Krzysztof Cugowski

23 kwietnia 2016 o godz. 18.00
150 zł normalny / 200 zł VIP

Jego muzyka porywała tłumy. Występował na największych polskich i zagranicznych scenach muzycznych. Przez blisko 50 lat zachwycał fanów swoim oryginalnym głosem. O kim mowa? Oczywiście o Krzysztofie Cugowskim, założycielu legendarnej Budki Suflera. Gdy w 2014 roku zespół ogłosił koniec kariery fani nie mogli uwierzyć, że "Takie tango" czy "Nic nie boli, tak jak życie" już nigdy nie wybrzmi z wielkiej sceny. 23 kwietnia 2016 r. to przełomowy dzień w restauracji Appassionata. Na naszej scenie wystąpi prawdziwa legenda - Krzysztof Cugowski w akustycznym koncercie wraz ze swoimi synami Piotrem i Wojtkiem.

Rodzinny, tercet Cugowskich to idealna okazja by móc usłyszeć tych fantastycznych muzyków na żywo. Kameralny koncert w Appassionacie pozwala na bezpośredni kontakt z artystami. To będzie wyjątkowa muzyczna podróż łącząca stare wielkie hity, także z repertuaru Budki Suflera oraz nowe przeboje zespołu Bracia, w którym na co dzień występują Piotr i Wojtek Cugowscy.

Zapraszamy już 23 kwietnia o godz. 18.00 na kolejne spotkanie z cyklu MUZYCZNE PASJE. Cena biletu to 150 zł lub 200 zł (bilet VIP; pierwsze trzy rzędy).
Szczegółowe informacje i rezerwacje: 519 837 657 lub restauracja@appassionata.com.pl