Koncert Kasi Kowalskiej

6 października 2017 godz. 19:00
bilety na wydarzenie zostały wyprzedane

Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić na akustyczny koncert Kasi Kowalskiej, który odbędzie się w dobrze znanym cyklu „Muzyczne Pasje”. Artystka jest obecna na polskiej scenie muzycznej od ponad 20 lat, w czasie których wydała 9 studyjnych albumów, które sprzedały się w ponad 1,8 miliona egzemplarzy.

Kasia Kowalska jako nastolatka, na znak buntu przeciw powszedniości życia w małym miasteczku, z głową ogoloną jak Sinead O'Connor, uciekła z domu na rockowy festiwal do Jarocina. Już wtedy muzyka była dla niej czymś niezwykłym, ogromnym źródłem emocji i siły. Dziś to ona, poprzez swą muzykę, daje innym ludziom wyjątkowe emocje i siłę, by zmierzyć się z codziennością.

Ma na swoim koncie wiele płyt i prestiżowych nagród i choć od wydania pierwszej płyty minęło wiele czasu i wiele w jej życiu się wydarzyło, to pewne rzeczy pozostają niezmienne: jej niecodzienna wrażliwość na dźwięki, miłość do muzyki i pasja, z jaką ją wykonuje.

Artystka ma swoim koncie przeboje takie jak: „Coś optymistycznego”, „Co może przynieść nowy dzień”, „Bezpowrotnie” oraz „Prowadź mnie”.

Informujemy, że bilety na wydarzenie zostały wyprzedane.