Koncert Krystyny Prońko

9 grudnia 2017, godz. 18.00
100 zł, 140 zł VIP

Krystyna Prońko – polska wokalistka jazzowa, wielokrotna laureatka Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w latach 1973 – 1986, w tym zdobywczyni tytułu Piosenkarki Roku w 1980 r. Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach, gdzie po ukończeniu studiów prowadziła również zajęcia, pomagając młodzieży rozwijać muzyczne talenty. Wydaje wyprodukowane przez siebie nagrania pod znakiem Power Music Krystyna Prońko.

Podczas koncertu z pianistą Krystyna Prońko przeniesie Państwa w niezapomniane klimaty lat 70 i 80, wykonując swoje najpiękniejsze przeboje i największe hity, m.in. „Jesteś lekiem na całe zło”, „Małe tęsknoty” czy „Niech moje serce kołysze ciebie do snu”. Nie zabraknie również standardów jazzowych takich jak „God Bless the Child”, które z pewnością trafią w gusta zarówno wytrawnych miłośników jazzu jak i fanów muzyki rozrywkowej.

Po koncercie będzie możliwość zakupienia płyt Pani Krystyny oraz otrzymania autografu i zrobienia zdjęcia z artystką, a restauracja Appassionata zaprosi Państwa na lampkę szampana i tort przygotowany przez Szefa Kuchni z okazji 3 urodzin Appassionaty.

Rezerwuj miejsce on-line