Koncert Macieja Balcara

7 lutego 2019, godz. 18:00
50 zł, VIP 80 zł

Maciek Balcar wokalista legendarnej grupy Dżem jak co roku w okresie zimowym wyrusza w swoją trasę koncertową. Koncert w Radzionkowie będzie premierą najnowszej płyty Maćka.

Po „Ruletce" (2015) i „Znakach" (2017) nadchodzi czas na kolejną w planowanej serii, solową płytę wokalisty. Ogólnie rzecz biorąc jest to piąte studyjne wydawnictwo Maćka, licząc z debiutanckim albumem „Czarno"(1998) i reaktywującym działalność albumem „Ognień i Woda" (2010).

Album zatytułowany „Struś" zawiera 10 kompozycji nagranych wspólnie ze stałym, zaprzyjaźnionym zespołem Maćka: Piotrem „Quentinem" Wojtanowskim na basie, Maćkiem Mąką na gitarach, Jankiem Gałachem na skrzypcach i Krzyśkiem „Flipperem" Krupą na instrumentach perkusyjnych.

„Strusia" od dwóch poprzednich albumów odróżnia zdecydowanie bardziej akustyczne brzmienie całości, nawiązujące do tras akustycznych zespołu. Nic dziwnego, skoro to właśnie wersje akustyczne poprzednich płyt Maćka cieszą się tak dużą popularnością, co niejako potwierdza niesłabnące zainteresowanie albumem „Live Trax 12" (2012).

Koncert Macieja Balcara obędzie się 7 lutego o godz. 18.00, cena biletów - VIP 80 zł, normalny 50 zł.

Rezerwację biletów prowadzimy poprzez formularz kontaktowy "Zapisz się na wydarzenie", telefonicznie pod numerem 505 795 196 , bezpośrednio w Restauracji lub on-line:

Rezerwuj miejsce on-line