Dla biznesu

Restauracja Appassionata to miejsce dla biznesu prowadzonego z pasją.

Do Państwa dyspozycji przekazujemy nowoczesne zaplecze techniczne, wysokiej jakości usługę gastronomiczną i hotelową wyróżnione nagrodami Żółty Przewodnik Gault&Millau Polska i Poland 100 Best Restaurant, a także zapewniamy odpowiednio przeszkolony personel, który zapewni obsługę na wymaganym przez Klienta poziomie.

Atutem kompleksu jest dogodna lokalizacja na granicy trzech miast: Bytomia, Piekar Śląskich oraz Tarnowskich Gór, 15 kilometrów od lotniska w Pyrzowicach z bezpośrednim zjazdem z drogi wojewódzkiej nr 911 oraz bliskość autostrady A1. Obiekt usytułowany jest w spokojnej okolicy w otoczeniu zieleni, posiada własny parking mogący pomieścić kilkadziesiąt samochodów. Restauracja Appassionata znajduje się w sąsiedztwie stadniny koni Cichoń Dressage, dzięki czemu z sali restauracyjnej można oglądać treningi zawodników kadry narodowej w ujeżdżaniu. Do dyspozycji naszych gości w okresie letnim oddajemy także taras oraz teren o powierzchni 3 ha.

Appassionata, dzięki swojemu położeniu, z jednej strony gwarantuje szybki dojazd, a z drugiej kameralny nastrój, bez uczestnictwa osób trzecich.

 • Spotkania biznesowe
  Restauracja Appasionata w Radzionkowie gwarantuje profesjonalne wsparcie ważnych spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji. Do Państwa dyspozycji jest odpowiednio przeszkolony personel, nowoczesne zaplecze techniczne oraz wysokiej jakości usługi hotelowe i restauracyjne. Atutem ośrodka jest jego wyjątkowo dogodna lokalizacja – przy trasie DK 911, tylko 15 kilometrów od lotniska w Pyrzowicach. Obiekt posiada własny parking.
  Szczegóły oferty
 • Konferencje i szkolenia
  Restauracja Appassionata zapewnia profesjonalną organizację oraz obsługę konferencji, spotkań biznesowych i szkoleń. Do Państwa dyspozycji przekazujemy nowoczesne zaplecze techniczne, wysokiej jakości usługę gastronomiczną i hotelową wyróżnione nagrodami Żółty Przewodnik Gault&Millau Polska i Poland 100 Best Restaurant, a także zapewniamy odpowiednio przeszkolony personel, który zapewni obsługę na wymaganym przez Klienta poziomie.
  Szczegóły oferty
 • Imprezy plenerowe
  Od maja do października proponujemy naszym Gościom organizację imprez plenerowych. Na ponad 7 ha terenie Restauracji Appassionata organizujemy imprezy plenerowe, które mogą być okazją do integracji pracowników, a także ich rodzin. W pełni zagospodarowany teren, pozwala na szeroki wybór atrakcji towarzyszących oraz pełną aranżację przestrzeni.
  Szczegóły oferty
 • Catering
  Zapraszamy do skorzystania z cateringu Restauracji Appassionata. Przygotowujemy indywidualnie skomponowaną ofertę śniadaniową, lunchową i bankietową. Oferujemy pełną obsługę kelnerską przyjęć, udostępniamy porcelanową zastawę oraz dowozimy zamówienia pod wskazany adres.
  Szczegóły oferty