Pokoje gościnne

Dlaczego warto wybrać nasze pokoje gościnne?

Pokoje gościnne Appassionata w Radzionkowie to obiekt położony w sercu Śląska. Miejsce z duszą, którego atmosfera udziela się wszystkim gościom, gwarantując relaks i regenerację sił. Odwiedzając nas dacie się Państwo oczarować majestatowi aranżacji i dekoracji wnętrz, które wraz z gustownym wykończeniem tworzą zjawiskowy klimat angielskiego stylu.
Zapraszamy do bogato wyposażonych pokoi 2-, 3- i 4-osobowych. Wystrój wnętrza perfekcyjnie łączy tradycyjny, klasyczny styl z nowoczesną aranżacją – połączenie piękna z funkcjonalnością zapewnia pobyt w najwyższym standardzie.

Przykładamy szczególną uwagę do tego, aby sprostać wymaganiom wszystkich gości. W trosce o komfort, obiekt dysponuje monitorowanym, zamykanym parkingiem.
Oferujemy również organizację spotkań biznesowych, uroczystości rodzinnych i konferencji.
Wszystkie sale szkoleniowo-konferencyjne mogą pomieścić nawet 140-osobową grupę. Dysponujemy także pełnym zapleczem konferencyjnym, udostępniając rzutnik, mikrofon oraz przygotowując specjalny poczęstunek dla uczestników szkoleń.

Do dyspozycji oddajemy pokoje dwuosobowe z możliwością przenocowania jednej, trzech a nawet czterech osób. Podczas pobytu serwujemy gościom eleganckie śniadanie kontynentalne, możliwe jest także odwiedzenie pobliskich atrakcji m.in.: zabytkowego parku w Świerklańcu, Księżej Góry, Sztolni Czarnego Pstrąga czy Muzeum Chleba w Radzionkowie.
Amatorów aktywnego wypoczynku zachęcamy do odwiedzenia pobliskiej Sportowej Doliny, która znajduje się w Bytomiu.

Obiekt Appassionata znajduje się zaledwie 15 min. od lotniska w Pyrzowicach, w bliskim sąsiedztwie węzłów komunikacyjnych i łączników autostrady A1 i A4.