Restauracja: Już otwarta! Wt-Sb 13:00–22:00, Nd 12:00–22:00
Rezerwacje: +48 505 795 196

RESTAURACJA
APPASSIONATA

Tu tradycja współgra z nowoczesnością

godziny otwarcia:
PN - SB 13.00 : 22.00
ND 12.00 : 22.00

Zakosztuj naszych specjałów

Appassionata z pasji do ludzi i kuchni

Appassionata zrodziła się z pasji do tradycji i sentymentu do rodzinnego, domowego ciepła. Doskonałe potrawy w nowoczesnej formie podane w przyjemnym wnętrzu sprawiają, że nasi goście chętnie do nas wracają. Dodatkową atrakcją jest usytuowanie restauracji obok stadniny Cichoń Dressage. Dzięki licznym wydarzeniom jeździeckim organizowanym przez właścicieli restauracja staje się nie tylko miejscem z doskonałym jedzeniem, ale i świetną propozycją dla osób, które od restauracji oczekują czegoś więcej.
Od 12 lat jesteśmy z Wami w najważniejszych chwilach Waszego życia. Tworzymy oprawę dla rodzinnych wydarzeń i dbamy o każdy szczegół tak, abyście mogli skupić się na przyjemności spędzania czasu w gronie najbliższych.
Dbamy o to, aby atmosfera naszej restauracji była przyjazna i przytulna, a jednocześnie elegancka i gustowna. Aranżacja wnętrz i odpowiedni poziom obsługi jest dla nas równie ważny co dania, które podajemy naszym gościom.
W naszej restauracji zorganizujesz przyjęcie weselne, urodzinowe, komunie oraz inne imprezy okolicznościowe. Szef Kuchni przygotował różne warianty menu okolicznościowego. Dzięki czemu na pewno znajdziesz coś, co idealnie wpisze się w charakter Twojego przyjęcia. Organizujemy również wydarzenia tematyczne takie jak warsztaty kulinarne, imprezy jeździeckie. Największym zainteresowaniem cieszy się organizowana przez nas Kolacja w ciemności. Jest to niezwykłe doznanie nie tylko kulinarne.
Choć ze względu na Covid-19 działamy w innej formie niż zwykle, już nie możemy doczekać się, kiedy ponownie przywitamy Was w naszej restauracji. Zanim to nastąpi, możesz zamówić nasze dania na wynos. Organizujemy również catering dla firm oraz catering imprez okolicznościowych.
Zamów u nas torty i ciasta wykonane według Twoich potrzeb.

zarezerwuj stolik dojazd do restauracji

znakomity smak
w każdym składniku

appassionata_restauracja_smak_1

Nasze potrawy przygotowujemy z pasją.

zobacz nasze menu

Nagrody dla Appassionata

Ciężko pracowaliśmy na to, by być w miejscu, w którym jesteśmy i dlatego możemy pochwalić się zdobytymi nagrodami cenionymi w branży gastronomicznej.

appassionata_restauracja_nagrody

Nagrody kulinarne

appassionata_poland_best_restaurans_2015

Poland 100 Best Restaurants

Restauracja Appassionata znajduje się w zaszczytnym gronie Najlepszych Restauracji w Polsce. W ubiegłych latach inspektorzy kilkukrotnie uhonorowali naszą pracę, wręczając nagrodę Poland 100 Best Restaurant. To dla nas duże wyróżnienie, na które pracowaliśmy cierpliwie latami. Pragniemy stale podnosić jakość naszych usług, aby na stałe zagościć w tym prestiżowym towarzystwie.

appassionata_gault_millau_polska

Gault&Millau Polska

W latach 2016-2019 znaleźliśmy się w żółtych przewodnikach najlepszych restauracji europejskich. To wyróżnienie, które klasyfikuje nas już nie tylko, jako świetna restauracja w skali kraju, ale i Europy! Możemy zagwarantować, że nasz personel profesjonalnie obsłuży klientów zagranicznych, jednocześnie okazując polską gościnność.

appassionata_les_chefs_en_or

finał konkursu do Les Chefs en Or

Konkurs „Les Chefs en Or" to jedno z najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych w Europie. Cieszymy się i jesteśmy wdzięczni za wyróżnienie i możliwość wzięcia udziału w finale francuskiego konkursu, który wyłania najlepszych kucharzy w kategorii Profesjonalista oraz Uczeń.

appassionata_puchar_kulinarny_polski

finał Pucharu Kulinarnego Polski

Restauracja Appassionata znajduje się w ekskluzywnym zaszczytnym gronie Najlepszych Restauracji w Polsce. W ubiegłych latach zdobyliśmy kilka nagród, ale przede wszystkim liczy się dla nas rozwój, na jaki dzięki konkursowi mają szansę nasi kucharze. Ekscytacja, jaka towarzyszy finałom tego typu konkursów daje ładunek energii i motywacji na dalsze działania i eksperymenty kulinarne.

appassionata_kuchnii_zbojeckiej

Festiwal Kuchni Zbójeckiej

I miejsce w Festiwalu Kuchni Zbójnickiej w 2014 roku udowodniło, że nasi kucharze wyróżniają się wyobraźnią i doskonałym wyważeniem pomiędzy tym co nowoczesne i tradycyjne. Cały Festiwal dał nam potężną dawkę inspiracji, a nasze potrawy spotkały się z dużym uznaniem.

Nagrody biznesowe

appassionata_iph_zlota_odznaka

IPH - Złota odznaka

Izba Przemysłowo-Handlowa w Tarnowskich Górach wyróżniła w 2017 roku Restaurację Appasionata w kategorii "Usługa roku" za połączenie tradycji z nowoczesnością. Niezmiennie dążymy do tego, by nowoczesne pomysły kulinarne współgrały u nas z klasyką i tradycją, dlatego tym bardziej tas nagroda jest dla nas cenna, ponieważ nasze starania i intencje zostały zauważone i docenione.

test alt

Przedsiębiorstwo Fair Play

Pracujemy uczciwie i mamy na to certyfikat! Nasza Restauracja funkcjonuje w sposób, który doceniło Przedsiębiorstwo Fair Play, wyróżniając nas certyfikatem. Nie mamy nic do ukrycia. Zawsze świeże jedzenie najlepszej jakości, zadowoleni zarówno klienci, jak i pracownicy oraz otwartość na pomysły wymagających klientów.

Drodzy Goście,

Z przykrością informujemy o zawieszeniu działalności Appassionaty na czas nieokreślony.