Restauracja: Już otwarta! Wt-Sb 13:00–22:00, Nd 12:00–22:00
Rezerwacje: +48 505 795 196

RESTAURACJA
APPASSIONATA

Tu tradycja współgra z nowoczesnością

godziny otwarcia:
PN - SB 13.00 : 22.00
ND 12.00 : 22.00

Zakosztuj naszych specjałów

Appassionata jest jedną z najbardziej znanych restauracji w regionie.

Appassionata zrodziła się z pasji do tradycji i sentymentu do rodzinnego, domowego ciepła. Doskonałe potrawy w nowoczesnej formie podane w przyjemnym wnętrzu sprawiają, że nasi goście chętnie do nas wracają. Dodatkową atrakcją jest usytuowanie restauracji obok stadniny Cichoń Dressage. Dzięki licznym wydarzeniom jeździeckim organizowanym przez właścicieli, restauracja staje się nie tylko miejscem z doskonałym jedzeniem, ale i świetną propozycją dla osób, które od restauracji oczekują czegoś więcej.

Nasz szef kuchni przygotował różne warianty menu okolicznościowego, dzięki czemu na pewno znajdziesz coś, co idealnie wpisze się w charakter Twojego przyjęcia, a Ty i Twoi goście będziecie mogli cieszyć się wyśmienitymi daniami kuchni europejskiej oraz tradycyjnej kuchni polskiej i regionalnej w zupełnie nowej odsłonie.

zarezerwuj stolik dojazd do restauracji

znakomity smak
w każdym składniku

appassionata_restauracja_smak_1

Nasze potrawy przygotowujemy z pasją.

zobacz nasze menu

Nagrody dla Appassionata

Ciężko pracowaliśmy na to, by być w miejscu, w którym jesteśmy i dlatego możemy pochwalić się zdobytymi nagrodami cenionymi w branży gastronomicznej.

appassionata_restauracja_nagrody

Nagrody kulinarne

appassionata_poland_best_restaurans_2015

Poland 100 Best Restaurants

Restauracja Appassionata znajduje się w zaszczytnym gronie Najlepszych Restauracji w Polsce. W ubiegłych latach inspektorzy kilkukrotnie uhonorowali naszą pracę, wręczając nagrodę Poland 100 Best Restaurant. To dla nas duże wyróżnienie, na które pracowaliśmy cierpliwie latami. Pragniemy stale podnosić jakość naszych usług, aby na stałe zagościć w tym prestiżowym towarzystwie.

appassionata_gault_millau_polska

Gault&Millau Polska

W latach 2016-2019 znaleźliśmy się w żółtych przewodnikach najlepszych restauracji europejskich. To wyróżnienie, które klasyfikuje nas już nie tylko, jako świetna restauracja w skali kraju, ale i Europy! Możemy zagwarantować, że nasz personel profesjonalnie obsłuży klientów zagranicznych, jednocześnie okazując polską gościnność.

appassionata_les_chefs_en_or

finał konkursu do Les Chefs en Or

Konkurs „Les Chefs en Or" to jedno z najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych w Europie. Cieszymy się i jesteśmy wdzięczni za wyróżnienie i możliwość wzięcia udziału w finale francuskiego konkursu, który wyłania najlepszych kucharzy w kategorii Profesjonalista oraz Uczeń.

appassionata_puchar_kulinarny_polski

finał Pucharu Kulinarnego Polski

Restauracja Appassionata znajduje się w ekskluzywnym zaszczytnym gronie Najlepszych Restauracji w Polsce. W ubiegłych latach zdobyliśmy kilka nagród, ale przede wszystkim liczy się dla nas rozwój, na jaki dzięki konkursowi mają szansę nasi kucharze. Ekscytacja, jaka towarzyszy finałom tego typu konkursów daje ładunek energii i motywacji na dalsze działania i eksperymenty kulinarne.

appassionata_kuchnii_zbojeckiej

Festiwal Kuchni Zbójeckiej

I miejsce w Festiwalu Kuchni Zbójnickiej w 2014 roku udowodniło, że nasi kucharze wyróżniają się wyobraźnią i doskonałym wyważeniem pomiędzy tym co nowoczesne i tradycyjne. Cały Festiwal dał nam potężną dawkę inspiracji, a nasze potrawy spotkały się z dużym uznaniem.

Nagrody biznesowe

appassionata_iph_zlota_odznaka

IPH - Złota odznaka

Izba Przemysłowo-Handlowa w Tarnowskich Górach wyróżniła w 2017 roku Restaurację Appasionata w kategorii "Usługa roku" za połączenie tradycji z nowoczesnością. Niezmiennie dążymy do tego, by nowoczesne pomysły kulinarne współgrały u nas z klasyką i tradycją, dlatego tym bardziej tas nagroda jest dla nas cenna, ponieważ nasze starania i intencje zostały zauważone i docenione.

test alt

Przedsiębiorstwo Fair Play

Pracujemy uczciwie i mamy na to certyfikat! Nasza Restauracja funkcjonuje w sposób, który doceniło Przedsiębiorstwo Fair Play, wyróżniając nas certyfikatem. Nie mamy nic do ukrycia. Zawsze świeże jedzenie najlepszej jakości, zadowoleni zarówno klienci, jak i pracownicy oraz otwartość na pomysły wymagających klientów.